Про компанію

Автоматизовані системи контролю обліку електроенергії

Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНСТАЛЛ" засновано у лютому 2002 року в м.Одеса (Україна) як підприємство з реалізації проектів з впровадження автоматизованих систем обліку електроенергії та ефективних способів компенсації реактивної потужності.

Компанія розпочинала свою діяльність із співпраці з такими лідерами у галузях як ТОВ "Телекарт-Прилад" (Україна), ТОВ "Енситех" (Республіка Білорусь), компанія "Твелве електрик" (Республіка Польща), ДП "Айтрон-Україна". В подальшому нами було освоєно для своїх систем лічильники "Енергоміра", "НіК", комунікаційне обладнання НВФ "КРОН", МОХА, "Скайлайн Електронікс ЛТД", регулятори NOVAR, конденсатори ZILKO.

Водночас наша компанія не стоїть на місці. На сьогоднішній день, продовжуючи співпрацювати з лідерами в галузі обліку електричної енергії, ми можемо не тільки правильно запропонувати та впровадити відповідне обладнання, але й забезпечити його гарантійне та післягарантійне обслуговування. Нова модель ринку електричної енергії України розширила можливості СПОЖИВАННЯ в керуванні ціною за електроенергію, з'явилися реальні інструменти оцінки результатів вкладень в автоматизацію обліку електроенергії.

Наші фахівці мають пропозиції не тільки для СПОЖИВАЧА роздрібного ринку електроенергії, але й постачальника послуг комерційного обліку електроенергії, постачальника електричної енергії. Протягом усього терміну своєї діяльності ТОВ "ІНСТАЛЛ" тісно співпрацює з Державним підприємством "НДІ метрології керуючих та вимірювальних систем" м. Львів, що дозволяє своєчасно та з належною якістю проводити метрологічну експертизу та державну метрологічну атестацію впроваджуваних систем. Наші спеціалісти своєчасно проходять відповідну підготовку на курсах підвищення кваліфікації, щоб відповідати рівню технічного прогресу та брати участь у проектах метрології інформаційних вимірювальних систем.

З 2005 року Підприємство набуло досвіду побудови АСКОЕ, які працюють на користь кількох СПОЖИВАЧІВ одночасно. Сьогодні ця можливість буде цікавою для постачальників послуг комерційного обліку електроенергії та її постачальників. Системи комерційного обліку електроенергії успішно інтегруються до інших інформаційно-вимірювальних систем. Наприклад: міського зовнішнього освітлення, управління технологічними процесами. При цьому відбувається значна економія коштів при одночасному розширенні можливостей збору даних.

Підприємство надає широкий спектр консультацій не лише у сфері експлуатації енергетичного обладнання, а й юридично-правового супроводу постачання та споживання електричної енергії. Підтримуючи корпоративний дух серед своїх клієнтів, ТОВ "ІНСТАЛЛ" охоче ділиться своїм досвідом та методиками оптимізації способів компенсації реактивної потужності. Проводимо енергетичний аудит системи обліку електроенергії, оптимізації компенсації реактивної потужності, розрахунок окупності проектів автоматизації комерційного обліку під час переходу СПОЖИВАЧА до групи "А".

В останній час набирає популярності впровадження систем зчитування даних з локального обладнання збору та обробки даних (ЛУЗОД). Використовуючи власне програмне забезпечення, ми зводимо витрати споживача до мінімуму у процесі досягнення важливої мети - контроль погодинно диференційованих обсягів електричної енергії у процесі визначення їхньої вартості.

При вирішенні багатьох технічних питань в різноманітних ситуаціях, досить часто вирішальне слово залишається за виробником обладнання. Відкритість та достовірність завжди дають можливість споживачеві звернутися за підтримкою на підприємство-виробник. Вся продукція, яка проходить через ТОВ "ІНСТАЛЛ" оформлена таким чином, що завод-виробник знає, де та в яких умовах експлуатується випущене обладнання.

На даний час наше підприємство освоїло самостійний ремонт та обслуговування багатофункціональних лічильників "Енергія-9", SL 7000, обладнання зчитування та передачі даних.